Verslag Rijswijksche – Topskolle (ZA)


Vrijdag 8 december ontving de Rijswijksche Hockey Club (RHC) aan de Lange Kleiweg jeugdteams uit Zuid-Afrika die het opnamen tegen de M016-1, JO18-1 en JO16-1. De Zuid-Afrikaanse teams reizen onder de naam Topskolle, invitational teams, geselecteerd op hun hockey skills.

Ivo Caminada, een van de scheidsrechters, schreef over dit bezoek het volgende op de website van RHC.

“Er stonden drie leuke wedstrijden op het programma tegen ons JO16, JO18 en MO16. De gastteams waren afgelopen dinsdag op Schiphol geland en doen een toer door Nederland. Dinsdag vertrekken ze weer terug naar het warme Zuid Afrika (nu 36 graden).

We zijn trots dat ze ook onze vereniging aandeden. De wedstrijden waren leuk, sportief en spannend. Voldoende publiek langs de lijn van zowel de begeleiding van de Zuid Afrikaanse spelers als van onze club. We hebben aan beide kanten van de evenaar mooie talentjes gezien. 

Na de wedstrijd natuurlijk alle ruimte voor teamfoto’s en daarna met elkaar een heerlijke maaltijd gegeten. 

Al met al een mooie avond om nooit te vergeten.”

Foto’s: website RHC.

Lijkt hockey je een leuke sport? Klik hier voor meer informatie over hockeyvereniging RHC.

Deze artikelen heeft u misschien gemist